czwartek, 5 września 2013

Ważne Info.

Przykro mi to mówić, sądziłam, że do tego nie dojdzie w najbliższym czasie, ale niestety nie ma innego wyjścia. To koniec Possessive. Totalny brak czasu. Szkoła a w dodatku klasa maturalna daje nieźle popalić.
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany przejęciem tego tłumaczenia to bardzo proszę o kontakt na twitterze @ayejusteen . Szukam osoby dobrze znającej angielski.

Jeszcze raz przepraszam.

6 komentarzy:

 1. Nieee ... ;( Smutno mi, bo czytam to opowiaadanie i bardzzo mi się podoba . ♥ Ale szanuję twoją decyzję. Mam nadzieję, że może jednak znajdziesz czas albo znajdziesz kogoś innego do pomocy . ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. o nieeeeeeeee :/
  mam nadzieje że ktoś się znajdzie :) bo ja za bardzo z angielskim sobie nie radze :/

  OdpowiedzUsuń
 3. nie nie nie i jeszcze raz nie.. zostań </3 Kochamy cię, wiesz ? Rozumiem co to dla ciebie znaczy dzielić szkołę z blogiem..sama mam taką sytuację.. ale proszę.. wolę czekać mega długo, ale żebyćś tłumaczyła...albo już niech się znajdzie ktoś zajebisty i pomoże ci... NIE ZOSTAWIAJ NAS !!
  kocham: /Stylesowa.69

  OdpowiedzUsuń
 4. :c kocham twoje tłumaczenie, kocham to ff. Nie wyobrażam sobie nikogo innego na twoim miejscu. Wiem, że jest ci ciężko, i ciąży na tobie pewna presja, szanuję podjętą przez ciebie decyzję ale nie ukrywam, że jest mi smutno. Kocham <3
  @Skysscrapperr

  OdpowiedzUsuń
 5. moje życie traci sens :c
  PROOOOOOOOOOOOSZĘ, POŁĄCZ TO JAKOŚ!

  OdpowiedzUsuń
 6. http://love-does-not-choose.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń